Terug & vooruitblik met Harold van Doorn

Teamindeling senioren seizoen 22-23

Selectie

  1. Bart Kessels
  2. Bart Mennen
  3. Bas Vlemmix
  4. Bram Lintermans
  5. Brian Jansen
  6. Cas Aarts
  7. Cas Nijssen
  8. Daniël Rouleaux
  9. Dirk Driessen
  10. Dirk Mennen
  11. Geert Verberne
  12. Jarno Wijnen
  13. Jelle van den Boomen
  14. Jip Verberne
  15. Joost Berkers
  16. Jordy Rijnders
  17. Kas de Jong
  18. Kas van der Heijden
  19. Kees Verberne
  20. Koen Bosch
  21. Lens Driessen
  22. Luuk van den Boer
  23. Peer Smits
  24. Rens Verlaak
  25. Rick Rijnders
  26. Roel van Bussel
  27. Roy Verberne
  28. Rudi Nijssen
  29. Stan Berkers
  30. Stan van Heugten
  31. Thijs Haasen
  32. Thijs van Dinther
  33. Ties van Bussel
  34. Tijn Aarts
  35. Tijn Peeters
  36. Tim Klein Zieverink
  37. Tom vd Wetering
  38. Ward Slegers
  39. Wouter Joosten
  40. Yannick van Brussel

ONDO 3

  1. Corné Isbouts
  2. Erik Lammers
  3. Frank van Heugten
  4. Freek Raijmakers
  5. Geert Bazuin
  6. Han Gerritsen
  7. Jasper Kuijpers
  8. Joren Dielhof
  9. Juul Nijssen
  10. Maik Idzes
  11. Michel Hartman
  12. Rob Nijssen
  13. Robin Verberne
  14. Roel Jansen
  15. Roy Lammers
  16. Ruud van Berlo
  17. Sander Gerritsen
  18. Stan Raijmakers
  19. Tim Arts
  20. Wouter Berkvens

ONDO 4

  1. Arjan van Heugten
  2. Bart Kerkers
  3. Bas Manders
  4. Bas Verberne
  5. Bram Derix
  6. Bram van Eijk
  7. Dave van den Heuvel
  8. Dirk van Tilburg
  9. Frank van Heugten
  10. Gijs Aarts
  11. Gijs Meeuwis
  12. Jort Bargmann
  13. Lars van Eijk
  14. Luc Aarts
  15. Luuk Maas
  16. Martijn Bennenbroek
  17. Michel van Bussel
  18. Michiel Snijders
  19. Niels Verstappen
  20. Piet Hoefnagels
  21. Robin Krol
  22. Roel Dings
  23. Roel Proenings
  24. Ruud Deenen
  25. Stan van Wetten
  26. Teo Verberne
  27. Teun van Bussel
  28. Teun van Heugten
  29. Thom Janssen
  30. Willem van Bussel

Dames 1

  1. Amy
  2. Anke
  3. Anne
  4. Anne J
  5. Ellen
  6. Ellis
  7. Floor
  8. Helmine
  9. Irma
  10. Loes
  11. Maarit
  12. Marga
  13. Meike
  14. Nathalie
  15. Nicole
  16. Saskia
  17. Suzan
  18. Wendy
  19. Yara
  20. Yoshka

Dames 2

  1. Aiisha
  2. Anne B
  3. Anne v U
  4. Britt l
  5. Britt vd b
  6. Daphne
  7. Eline
  8. Elke
  9. Evelien
  10. Indy
  11. Jana
  12. Marly
  13. Sanne
  14. Senne
  15. Vera
  16. Zoe

JO17-1 KAMPIOEN!

Op dinsdagavond 7 juni is ONDO JO17-1 kampioen geworden. Na een klinkende overwinning van 3-0 op RKMSV kon de platte kar van stal worden gehaald.